Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
macciek
Junior Member
Od: 11.2002
Offline
#
4830
07.10.2009, 09:35
zamiast pie***** na temat inauguracji trzymajcie kciuki za budowę.
http://www.reymonta22.pl/?a=news&b=item&id=11074
macciek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do macciek
Znajdź inne posty napisane przez macciek