Wyświetl pojedynczy post
macciek
Junior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4830
Stary 07.10.2009, 09:35
zamiast pie***** na temat inauguracji trzymajcie kciuki za budowę.

http://www.reymonta22.pl/?a=news&b=item&id=11074
Odpowiedz cytując