Wojtas napisał(a):

Szatalow ma jako tako wyniki,bo jakies pojecie o trenerce ma ale co najwazniejsze ma zawodnikow ktorym chce sie walczyc.A ze walką w Polskiej Lidze mozna duuuuuzo zdziałac nikogo przekonywac chyba specjalnie nie trzeba.
W takiej Amice problem nie lezy w taktyce ,itd czyli od tego za co odpowiada Zielinski ,tylko wg w wypaleniu sie wiekszosci zawodnikow.Dla nich tamten sezon byl kluczowy i bylo wielke parcie na Mistrza .Dzis tego nie ma ,a wiec i cisnienie mnijesze.Im zwycznjnie mniej zalezy ,jakkolowiek dziwnie to zabrzmi.
Dlatego problem Amiki to nie Zielinski tylko ci co biegaja po zielonej murawie.Szatałow nic im nie pomoze.
|
Dokladnie.
To ze Szatalow ma wyniki z Polonia nie gwarantuje sukcesu z Lechem. To tak jak by przesiasc sie z Poloneza do ferrari modena, niby to i to samochod ale mozna byc dobrym kierowca poldka ale nie koniecznie ferrari bo to dwa inne swiaty.
Problem Lecha to media ktore zrobily z nich superstars a tak naprawde sa przecietnymi zawodnikami. Taki Lewandowski, Stilic, Murawski byli wychwalani pod niebiosa jacy to oni sa fantastyczni, za ile powinno sie ich sprzedac, jakie to kluby chca ich miec w kadrzee- a tak naprawde to wszystko bylo z dupy wziete tylko po to zeby podniesc sprzedaz gazety.
Chlopaki uwierzyli w swoje umiejetnosc, sodoweczka uderzyla i jest problem bo sie nie chce, tak samo jest ze zwyklym Kowalskim ktory ma ambicje byc dyrektorem z sekretarka bo szwagier jest kierownikiem po zawodowce a on po technikum zaocznym, a musi wstawac do roboty w fabryce na tokarce i to o 6 rano- no raczej motywacji do roboty nie ma.
Murawski mial byc taka gwiazda a poleruje dupa lawke w Rubinie Kazan, taki sam los czeka Lewandowskiego i Stilica i wiele innych naszych rodzimych gwiazdek ale oni jeszcze o tym nie wiedza.