Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2419
Stary 07.10.2009, 09:25
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Szatalow ma jako tako wyniki,bo jakies pojecie o trenerce ma ale co najwazniejsze ma zawodnikow ktorym chce sie walczyc.A ze walką w Polskiej Lidze mozna duuuuuzo zdziałac nikogo przekonywac chyba specjalnie nie trzeba.

W takiej Amice problem nie lezy w taktyce ,itd czyli od tego za co odpowiada Zielinski ,tylko wg w wypaleniu sie wiekszosci zawodnikow.Dla nich tamten sezon byl kluczowy i bylo wielke parcie na Mistrza .Dzis tego nie ma ,a wiec i cisnienie mnijesze.Im zwycznjnie mniej zalezy ,jakkolowiek dziwnie to zabrzmi.

Dlatego problem Amiki to nie Zielinski tylko ci co biegaja po zielonej murawie.Szatałow nic im nie pomoze.
Dokladnie.
To ze Szatalow ma wyniki z Polonia nie gwarantuje sukcesu z Lechem. To tak jak by przesiasc sie z Poloneza do ferrari modena, niby to i to samochod ale mozna byc dobrym kierowca poldka ale nie koniecznie ferrari bo to dwa inne swiaty.

Problem Lecha to media ktore zrobily z nich superstars a tak naprawde sa przecietnymi zawodnikami. Taki Lewandowski, Stilic, Murawski byli wychwalani pod niebiosa jacy to oni sa fantastyczni, za ile powinno sie ich sprzedac, jakie to kluby chca ich miec w kadrzee- a tak naprawde to wszystko bylo z dupy wziete tylko po to zeby podniesc sprzedaz gazety.
Chlopaki uwierzyli w swoje umiejetnosc, sodoweczka uderzyla i jest problem bo sie nie chce, tak samo jest ze zwyklym Kowalskim ktory ma ambicje byc dyrektorem z sekretarka bo szwagier jest kierownikiem po zawodowce a on po technikum zaocznym, a musi wstawac do roboty w fabryce na tokarce i to o 6 rano- no raczej motywacji do roboty nie ma.

Murawski mial byc taka gwiazda a poleruje dupa lawke w Rubinie Kazan, taki sam los czeka Lewandowskiego i Stilica i wiele innych naszych rodzimych gwiazdek ale oni jeszcze o tym nie wiedza.
Ostatnio edytowane przez saklak1906 : 07.10.2009 o godz. 09:37.
,
Odpowiedz cytując