flamengista napisał(a):

Obawiam się, że to są tylko twoje podejrzenia.
Gdańsk czy Wrocław poczyniły sporo inwestycji związanych z Euro (przecież budowę stadionów w znacznej części finansują też z własnych środków) i nie wiem, czy będzie przyzwolenie społeczne by fundować klubom użytkowanie stadionów za darmo.
Wiele też będzie zależało od stanu finansów tych miast. Pytanie, czy stać je będzie na kilka milionów złotych na promocję dla klubów, w sytuacji gdy trzeba będzie zrezygnować z remontu drogi albo ronda.
|
Wiel będzie zależalo od samych klubów. Jezeli klub pt.Śląsk Wrocław poczyni odpowiednie inwestycje, wzmocni skład, będzie swą grą przyciagał kibiców na trybunyt to z pewnoscia będzie mial wystarczajaca kasy na opłacenie stadionu.A jezeli bedzie gral mizerie, nie bedzie mial skladu i co za tym idzie wynikow to bedzie mu taka oplata ciazyc. Proste, nieprawdaż? Może wtedy skończa sie pozorowane wzmocnienia i presja ekonomiczna wymusi presje wyniku na niektórych klubach. (Śląsk podałem zupełni przykładowo---takie wyjasnienie małe dla mniej rozgarnietych)