Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4605
Stary 07.10.2009, 09:11
D.Sedin w 4.meczu musi sie przełamać
Crosby

i tyle

w nocy The Great 8 dał kolejny popis(2G i 1A) niestety WSH po dogrywce przegrali

Pingwiny jak sie rozkrecily w pol. ubieglego sezonu,tak cały czas idą mocno.liderzy nie zawodzą więc mozna zagrac-kurs jak na NHL niziutki,ale w standardach europejskich dobry
rzucilem okiem na ten cały Tabor i Chomutov i wedle tabeli powinna być dwója ale ja wole zagrać chyba Baseball,w którym zaczął sie postseason czyli play-offy z udzialem 8 najlepszych ekip.
Powód: GR8
Ostatnio edytowane przez rocco_1906 : 07.10.2009 o godz. 09:37.
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując