|
Obawiam się, że to są tylko twoje podejrzenia.
Gdańsk czy Wrocław poczyniły sporo inwestycji związanych z Euro (przecież budowę stadionów w znacznej części finansują też z własnych środków) i nie wiem, czy będzie przyzwolenie społeczne by fundować klubom użytkowanie stadionów za darmo.
Wiele też będzie zależało od stanu finansów tych miast. Pytanie, czy stać je będzie na kilka milionów złotych na promocję dla klubów, w sytuacji gdy trzeba będzie zrezygnować z remontu drogi albo ronda.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|