Pojdzie Paweł, Cantoro i Diaz albo Marcelo ... Beda pieniadze (z 7 mln Ojro) kupimy kogoś perspektywicznego... będze budrzet płacowy do wykorzystania (po Pawle i Mauro przede wszwstkim)... będzie gitez... podobno Legła bedzie sie wyprzedawać... może Chinijame


;P Przedewszystkim bym brał Zawodników mlodych z Piasta i Poloni Bytom...