Wyświetl pojedynczy post
Neo1221
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16230
Stary 07.10.2009, 07:54
Pojdzie Paweł, Cantoro i Diaz albo Marcelo ... Beda pieniadze (z 7 mln Ojro) kupimy kogoś perspektywicznego... będze budrzet płacowy do wykorzystania (po Pawle i Mauro przede wszwstkim)... będzie gitez... podobno Legła bedzie sie wyprzedawać... może Chinijame ;P Przedewszystkim bym brał Zawodników mlodych z Piasta i Poloni Bytom...
Odpowiedz cytując