Wyświetl pojedynczy post
Neo1221
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4825
Stary 07.10.2009, 07:43
Mecz na swoim stadionie to jednak nie to samo co gdzieś... Atmosfera... te pikniki tez robią swoje... bardzo mi brakuje Wisły w domu... Sosnowiec nie zasługuje na Mistrza Polski...
Odpowiedz cytując