Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Neo1221
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
4825
07.10.2009, 07:43
Mecz na swoim stadionie to jednak nie to samo co gdzieś... Atmosfera... te pikniki tez robią swoje... bardzo mi brakuje Wisły w domu... Sosnowiec nie zasługuje na Mistrza Polski...
https://www.facebook.com/wislakrakowshirts
Neo1221
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Neo1221
Odwiedź stronę domową użytkownika Neo1221!
Znajdź inne posty napisane przez Neo1221