rafalek napisał(a):

|
Murawa nie może być położona przed zakończeniem budowy trybuna AiB - ponieważ zostanie zniszczona przez sprzęt do dachu. Po drugie my nie jestesmy Barceloną, nawet nie ma takich samych warunków jak w Hiszpanii. Mój tata siedzi w murawach sportowych i chyba się na tym zna. To, że nie będzie trybuny głównej oznacza, że nie będzie żadnych pomieszczeń, ani oświetlenia, które aby dobrze działało musi być rozłożone równomiernie po obu stronach boiska.
|
Ale tu każdy wie lepiej.Da sie grac na placu budowy i tyle!Pomiędyz dzwigami, rusztowaniami, wykopkami, z szatniami w kontenerach, kamerami C+ na dźwigach itp.Nic to, że termin prac by się wydłużył o parę miesięcy, koszt budowy stadionu zwiększył by się np o 10 mln.ALE NIC.DA SIE I CHvJ!