element napisał(a):

Martwi mnie tylko odległość i data.
Mecz z Koroną (wyjazd) przypadł nam na 30 października.
Taka podróż może zmęczyć. Ale jestem dobrej myśli..
|
My w PP zagramy zapewne 26 o 13 lub 14. Aby w razie gdyby doszło do karnych nie musieli ich strzelać przy świetle księżyca. 2 sprawa 26 października to jakby nie patrzeć zaawansowana jesień i nie wiadomo czy boisko nie będzie zasypane śniegiem. Jednak nasi zawodowcy biorący ciężkie pieniądze nie mogą narzekać, że raz na 2 miechy każą im grać 3 mecze w tygodniu. Mecz z Bytovią będzie miał podobny przebieg jak ten z Hetmanem, bo chyba nikt nie myśli, że Bytovia zagra zawodnikami z okrędówki.