Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#318
Stary 06.10.2009, 21:32
element napisał(a):Wyświetl post
Martwi mnie tylko odległość i data.
Mecz z Koroną (wyjazd) przypadł nam na 30 października.
Taka podróż może zmęczyć. Ale jestem dobrej myśli..
My w PP zagramy zapewne 26 o 13 lub 14. Aby w razie gdyby doszło do karnych nie musieli ich strzelać przy świetle księżyca. 2 sprawa 26 października to jakby nie patrzeć zaawansowana jesień i nie wiadomo czy boisko nie będzie zasypane śniegiem. Jednak nasi zawodowcy biorący ciężkie pieniądze nie mogą narzekać, że raz na 2 miechy każą im grać 3 mecze w tygodniu. Mecz z Bytovią będzie miał podobny przebieg jak ten z Hetmanem, bo chyba nikt nie myśli, że Bytovia zagra zawodnikami z okrędówki.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN