Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
ciesla1991
Member
Od: 10.2007
Skąd: Borzęcin/Brzesko/Kraków
Offline
#
4602
06.10.2009, 21:31
luki
napisał(a):
Co myślicie o jutrzejszym meczu PP Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa?
ja obstawiłem na Pogoń
Może się uda
ciesla1991
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ciesla1991
Znajdź inne posty napisane przez ciesla1991