Wyświetl pojedynczy post
ciesla1991
Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Borzęcin/Brzesko/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4602
Stary 06.10.2009, 21:31
luki napisał(a):Wyświetl post
Co myślicie o jutrzejszym meczu PP Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa?
ja obstawiłem na Pogoń Może się uda
Odpowiedz cytując