Temat
:
[10. kolejka] Lech Poznań - Wisła Kraków 18.10.2009 niedziela godz.17:00
Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
Od: 03.2004
Offline
#
120
06.10.2009, 19:42
grzesiek632
napisał(a):
Cicho! Musisz ''dziubać'' ta sprawe? Powrot Guły i Boguskiego ma byc elementem zaskoczenia na amice
A tak na serio to wiem że *uja wiem..
Skoro obaj ćwiczą ze wszystkimi piłkarzami, więc chyba to logiczne, że z ich zdrowiem jest coraz lepiej?
Pablo84
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pablo84
Znajdź inne posty napisane przez Pablo84