|
@pawelwislak: A przed wojną to pranie szybciej schło!! W Hiszpanii się da a w Polsce nie. Masz trawnik przed domem, to wiesz jak długo rośnie zasiana trawa, ile ukorzenia się kupiony w rolkach, a po nim przecież nie biega 22 facetów.
Przestańcie już jojczeć jak stare baby. NIE ZMIENIMY tego że ten sezon gramy w Sosnowcu. Ja też żałuję że nie potrafili się wszyscy dogadać i choć pół roku grać u siebie. Ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.
I tak. Kamery są zamontowane zawsze na głównej trybunie, tak, żeby światło nie waliło po obiektywie, bo g.... byś zobaczył.
|