|
Bytovia jest słaba, drużyna z mojego miasta (Chojnice) wygrała ostatnio w ramach III ligi z pierwszą drużyną Bytovii. No ale byli po meczu z Polonią Bytom więc mogli być zmęczeni. Na pewno się zmobilizują strasznie na mecz z Wisłą no ale mimo wszystko Wisła powinna spokojnie wygrać. Szkoda że mecz w tygodniu bo z chęcią bym się wybrał a tak niestety pewnie będę musiał pracować w ten dzień.
|