Incognito2192 napisał(a):

|
Co do Clebera - niech do niego Wisła wyciągnie rękę - przyda się jeszcze nie raz, może najpierw jako zawodnik a potem jako trener.
|
No ok wyciagnie ,ale zarazem najprawdopodobniej posadzi na ławce.Duet Glowa-Marcelo ciezko bedzie rozbic a jest jeszce Jop i mielibysmy 4 sr obroncow
