Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2723
Stary 06.10.2009, 16:48
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Co do Clebera - niech do niego Wisła wyciągnie rękę - przyda się jeszcze nie raz, może najpierw jako zawodnik a potem jako trener.

No ok wyciagnie ,ale zarazem najprawdopodobniej posadzi na ławce.Duet Glowa-Marcelo ciezko bedzie rozbic a jest jeszce Jop i mielibysmy 4 sr obroncow
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując