Wyświetl pojedynczy post
szczepanwislak
Senior Member
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#228
Stary 06.10.2009, 12:36
A ja wam pany powiem , że trzeba się cieszyć z każdego zwycięstwa , nad Ślaskiem tym bardziej ! nawet ze wzgledu na historię pomijac już fakt bardzo ważnych ligowych punktów
Odpowiedz cytując