Lemur napisał(a):

Pamiętanie o poziomie naszej ligi wcale nie wyklucza radości z wygranych.
Wiec jeszcze raz - sorry, ale o czym Ty piszesz?
|
O tym , że w niektórych postach ani cienia radości.....
... tylko "sprowadzanie na ziemię" tych co się cieszą.