Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2411
Stary 06.10.2009, 09:50
Myślę, że do tego Szatałowa przymierzą się poważnie dopiero w zimie bo teraz kto mógłby go zastąpić w Bytomiu? A druga sprawa czy gość, który robił dobrą robotę w niższej lidze czy w Bytomiu, gdzie do przyjęcia byłoby własciwie każde miejsce poza spadkowym odnajdzie się w Amice, gdzie minimum to 3 miejsce i zespół jest jak się wydaje w przededniu utraty 3 ważnych grajków- Lewy, Stilic i Rengifo, poza tym większość grajków w przeciwieństwie do Polonii ma mocno rozdęte ego...
No ale to nie nasz problem na szczęście...
Odpowiedz cytując