AYALA napisał(a):

Nic facet tam nie zdziała. W Polonii ma grupę zawodników, którym chce się biegać i pracować. W Amice będzie miał pełno humorzastych miernot, którym jedyne co wychodzi to zadzieranie nosa. A on ich raczej nie zmusi do biegania. To problem mentalności a nie trenera Zielińskiego bym powiedział.