Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 06.10.2009, 09:44
Ale co wy się czepiacie Boguckiego przecież jaśnie oświecony Szpak gdy komentuje mecze Wisły to zawsze jest Bogucki.

Jeśli gra ma być jak najbliższa reala to musi być Bogucki i kwita.