Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2405
Stary 05.10.2009, 23:48
Ja tam Cracovii bronił nie będę, ale póki co to nic nie mają udowodnione. Ba nawet w ich sprawie się postępowanie nie toczy. Więc może ten temat odłóżmy jak już im się zakręci CBA koło dupy.



Odpowiedz cytując