Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Silvestro
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
2716
05.10.2009, 23:14
Ermis - Apoel 1:2 . Kamil zagrał cały mecz , a w 73 minucie wszedł na boisko Jasiek Paulista.
Zajmują 6 miejsce , ze stratą 3 pkt do prowadzącej trójki.
Silvestro
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Silvestro
Znajdź inne posty napisane przez Silvestro