Wyświetl pojedynczy post
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2403
Stary 05.10.2009, 22:01
Aleks napisał(a):Wyświetl post
Szkoda, że dostaliśmy(czyt. Jagiellonia) minusowe punkty, bo jestem przekonany ze graliśmy o czubek tabeli, a kto wie czy nie o mistrza?
O mistrza? Z 10 pktami straty do lidera po 9 kolejkach? Jak Jage lubię, i im kibicuję, to muszę stwierdzić, że jest to zespół chimeryczny, który fajne mecze przeplata słabymi. O puchary owszem tu się zgodzę, choć podejrzewam, że kolejność na koniec będzie taka jak w poprzednim sezonie. Pozdro
Odpowiedz cytując