Aleks napisał(a):

|
Szkoda, że dostaliśmy(czyt. Jagiellonia) minusowe punkty, bo jestem przekonany ze graliśmy o czubek tabeli, a kto wie czy nie o mistrza?
|
O mistrza? Z 10 pktami straty do lidera po 9 kolejkach? Jak Jage lubię, i im kibicuję, to muszę stwierdzić, że jest to zespół chimeryczny, który fajne mecze przeplata słabymi. O puchary owszem tu się zgodzę, choć podejrzewam, że kolejność na koniec będzie taka jak w poprzednim sezonie

. Pozdro