Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
Aleks
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Białystok
Offline
#
2401
05.10.2009, 21:52
Szkoda, że dostaliśmy(czyt. Jagiellonia) minusowe punkty, bo jestem przekonany ze graliśmy o czubek tabeli, a kto wie czy nie o mistrza?
Aleks
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Aleks
Znajdź inne posty napisane przez Aleks