Wyświetl pojedynczy post
Aleks
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Białystok

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2401
Stary 05.10.2009, 21:52
Szkoda, że dostaliśmy(czyt. Jagiellonia) minusowe punkty, bo jestem przekonany ze graliśmy o czubek tabeli, a kto wie czy nie o mistrza?
Odpowiedz cytując