Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11555
Stary 05.10.2009, 21:26
Wichar87 napisał(a):Wyświetl post
Wiecie może skąd wziąść recepture płynu do spryskiwaczy? Żeby go zacząć prosukować? Idzie to od kogoś wykupić czy jak?
Spiritus przemyslowy plus troche szamponu i jedziesz, ale cos mi sie obilo o uszy ze na tym biznesie PKN Orlen trzyma lape na jakichs skaldnikach dyktujac zaporowe ceny. Nawet za to byli ukarani przez Urzad Anty Monopolowy, ale nie jestem pewien.
,
Odpowiedz cytując