Wichar87 napisał(a):

|
Wiecie może skąd wziąść recepture płynu do spryskiwaczy? Żeby go zacząć prosukować? Idzie to od kogoś wykupić czy jak?
|
Spiritus przemyslowy plus troche szamponu i jedziesz, ale cos mi sie obilo o uszy ze na tym biznesie PKN Orlen trzyma lape na jakichs skaldnikach dyktujac zaporowe ceny. Nawet za to byli ukarani przez Urzad Anty Monopolowy, ale nie jestem pewien.