Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1294
Stary 05.10.2009, 20:00
Akurat z tym "wypierdalać" pod naszym adresem nie jest tak do końca. Znam jednego dość zagorzałego od nich i z rozmowy z nim na temat stadionu wynika tyle , że gdyby zakladali że kasa faktycznie pójdzie na ich klub to pewnie mniej by protestowali. Oni są mocno w****ieni jak widza członków swojego zarządu częściej na Cracovii niż u siebie. Jego zdanie: jak macie grac u nas a klub g.... z tego będzie miał bo wszystko ważni wyprowadzą to "takiego wała" i tyle. Ja tam ich w jakiś sposób szanuje - jest ich mało ale są wierni - klub jest już poniżej dna a ich czasami na meczu jest więcej Pejsów.
Odpowiedz cytując