Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
GJ1906
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2007
Skąd: Podlasie
Offline
#
1899
05.10.2009, 14:39
Jest canal+ na HB, przeskanuj transponder w dekoderze i znajdziesz.
U siebie na Cyfrowym Polsacie już dodałem do listy ulubionej canal+ i czekam tylko na mecz.
GJ1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GJ1906
Znajdź inne posty napisane przez GJ1906