Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mcks
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
1896
05.10.2009, 13:50
A na C+ będzie odkodowany? Coś mi się obiło o uszy, że odkodują wtedy, kiedy będzie na TVP.
mcks
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mcks
Znajdź inne posty napisane przez mcks