Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4003
Stary 05.10.2009, 11:46
Nehiar napisał(a):Wyświetl post
Alvarezowi kończy się kontrakt równo z końcem wypożyczenia, więc wszyscy za darmo go mogą wziąć
Czyli generalnie w zimie mozemy(musimy) z nim podpisac kontrakt i jest nasz za free. Oby tylko chlopakowi sodowka nie uderzyla a jest nasz.
,
Odpowiedz cytując