Nehiar napisał(a):

|
Alvarezowi kończy się kontrakt równo z końcem wypożyczenia, więc wszyscy za darmo go mogą wziąć
|
Czyli generalnie w zimie mozemy(musimy) z nim podpisac kontrakt i jest nasz za free. Oby tylko chlopakowi sodowka nie uderzyla a jest nasz.