daniello1987 napisał(a):

|
Nie czytałem całego forum ale czy ktoś myślał o Rengifo z Lecha? Pewnie tak. prawdopodobnie za darmo do wzięcia. kasa na kontrakt spokojnie bedzie bo konczy sie umowa Cantoro w zimie. wiec jego kontrakt mogłby przejąc Rengifo i moze jakies tam premie za okreslona liczbe bramek. facet jest wart tych pieniedzy jak mało kto w ekstraklasie.i spełnił by sie sen Skorzy o wysokim dobrze zbudowanym i bramkostrzelnym napastniku.ave WISŁA!
|
Jest tylko taki malutki problem ten jegomosc ma w dupie ekstraklase i juz myslami jest w Meksyku.Przeciez Amika oferowala mu znaczna podwyzke(znaczy sie tak twierdza) a ten odmowil wiec jest cos na zeczy.
A po za tym od Renglifo do tego z Amiki

znowu bylby lamet w Poznaniu ze im zawodnikow kradniemy. Lepszy byly Smolarek i tez za darmo do wziecia tylko pewnie troche wiekszy kontrakt czeba by muu dac, choc w obecnej sytuacji pewnie by sie zbytnio nie targowal.