Wyświetl pojedynczy post
omen69
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 05.10.2009, 08:48
Dokładnie dwa tygodnie to sporo czasu... ale tu znów może być na plus dla Wisły:
jak nasi obcokrajowcy awansują do mundialu a nasi rodzimi kopacze zagrają dobre mecze (indywidualnie i drużynowo) a młodzi powołani też się dobrze pokażą to powrócą naładowani pozytywną energią
co do Lecha to nie jestem pewny czy tak słabo zmotywowana drużyna lepiej zagra przeciwko Wiśle... po co mają wygrywać z Wisła jak zremisują potem z Ruchem czy przegrają z inną słabszą drużyną? przepaść punktowa stawia pod murem trenera Lecha a nie piłkarzy, którzy samo nie wiedzą o co w tym wszystkim chodzi
Odpowiedz cytując