westersyl napisał(a):

Wynik cieszy ale cieszy ale styl również. Śląsk gra na własnym stadionie, a nasi piłkarze robili tam co chcieli. Po części to wynikało z ich słabości ale tak jak gdzieś ktoś powiedział wyglądało to tak jakby przyjechała drużyna z innej ligi. Oczywiście dużo jest jeszcze do poprawy, szczególnie jeśli chodzi o skuteczność.
Ich nie wolno zagłaskać, przy odrobinie mniejszym zaangażowaniu możemy tracić punktuy nawet z Odrą Wodzisław. Jako sposób motywacji puszczałbym im skróty z Levadią. Gdybym to był ja to w takim wypadku dostawałbym piany na zębach .
|
Wynik,styl itd
ok z tym nie jest najgorzej ale....... jak taka Polonia Bytom wyszla bez kupy w majtkach przed pierwszym gwizdkiem to punkcik potrafili nam urwac.
W meczu ze Slaskiem widac wyrazie ze forma poszla w gore ,zawodnicy wygladali na "swiezych ".Z tym ze jesli my do meczu przystapimy z nastawieniem "jakos to bedzie" to moze sie skonczyc utratą punktow ,bo wystarczy ze trafimy na drugich takich jak ci z Bytomia.
Mentalnosc-tu musimy mimo naszej przewagi nie wbijac sobie,ze j nie jestemy magami futbolu i druga Barcą...kazdy mecz to walka ,walka ,walka szczegolnie w Lidze Polskiej.