Temat
:
Koszykarze Sezon 09/10
Wyświetl pojedynczy post
JasiekS
Junior Member
Od: 09.2008
Skąd: Kleparz/IE
Offline
#
4
04.10.2009, 22:53
Koszykarze po pechowej porazce na inaugaracje postaraja sie sprawic niespodzianke w pucharze polski w starciu z I ligowym mosirem krosno serdecznie zapraszamy na godzine 18 do hali glownej wstep wolny!!!!!!!!!!!!!!
Trzej Królowie Wielkich Miast
JasiekS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JasiekS
Znajdź inne posty napisane przez JasiekS