Incognito2192 napisał(a):

Upchnąłbyś Pawła Brożka w ataku razem z Żurawskim, Frankowskim i Kuźbą?
Kirm? jest dobry ale czy lepszy od Kosowskiego/Kalu Uche?
|
Brożek jest bez formy. W sytuacjach podbramkowych spóźniony o 1 tempo. I bez formy ma już 4 bramki i 5 asyst. O czymś to świadczy.
Kirm jest bez formy również
Oczywiście porównując Wisłe Kasperczaka, do Wisły Skorży ver 2.0 (ver 1.0 była z Zieńczukiem, Baszczyńskim, Cleberem, Cantoro, Boguskim) to siła tamtej jedenastki była większa, ale wydaje mi się, że potencjał tej nowej Wisły jest bardzo duży.
Poczekajmy na powrót Garguły i Boguskiego, poczekajmy na formę Brożków i Kirma i myślę, że mamy napradę drużynę na europejskim poziomie.