Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#224
Stary 04.10.2009, 21:09
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Upchnąłbyś Pawła Brożka w ataku razem z Żurawskim, Frankowskim i Kuźbą?
Kirm? jest dobry ale czy lepszy od Kosowskiego/Kalu Uche?
Brożek jest bez formy. W sytuacjach podbramkowych spóźniony o 1 tempo. I bez formy ma już 4 bramki i 5 asyst. O czymś to świadczy.

Kirm jest bez formy również


Oczywiście porównując Wisłe Kasperczaka, do Wisły Skorży ver 2.0 (ver 1.0 była z Zieńczukiem, Baszczyńskim, Cleberem, Cantoro, Boguskim) to siła tamtej jedenastki była większa, ale wydaje mi się, że potencjał tej nowej Wisły jest bardzo duży.

Poczekajmy na powrót Garguły i Boguskiego, poczekajmy na formę Brożków i Kirma i myślę, że mamy napradę drużynę na europejskim poziomie.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując