|
Niestety ale pod pozorem poprawiania jakości życia, rozwoju gospodarzczego i tego typu spraw Unia zdobywa coraz większą kontrolę nad państwami członkowskimi. I to jest niekorzystne bo ludzie stają się w coraz większym stopniu "marionetkami", nakładanie kolejnych kontroli, przepisów... ehh, do czego to wszystko dąży?
|