Wyświetl pojedynczy post
DarekW
Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3991
Stary 04.10.2009, 20:54
Pamietajcie ze nadal trzeba zalatac dziure budzetowa. Brozka w tej chwili nikt nie chce i jedynym zawodnikiem ktorego mozna bylo by sprzedac za wiecej niz 1mln euro to Marcelo.

Marcelo trzeba sprzedac za 2 mln euro.

Obrone wzmocnic Glikiem i Cleberem. W rozliczeniu za Glika Kowalski. Jopa lubie ale niech idzie na Cypr. Jop out.

Mistrza w tym sezonie juz mamy i to na nowym stadionie bedziemy walczyc o lige mistrzow. Bedziemy mieli trzy mistrzostwa pod zad. Trenera ktory tego dokonal, i napastnika ktory ma szanse zostac legenda Wiselki.

Wisla ma szanse wybic sie z Polskiego marazmu. Wybic sie z PZPN-owskiego kanalu. Potrzeba tylko pomyslec jakbysmy nie byli polakami. Trzeba zapomniec o polskiej mentalnosci.
Odpowiedz cytując