Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
W.O.J.Z.I.N
Junior Member
Od: 09.2009
Offline
#
3990
04.10.2009, 20:33
A własnie co do napastnika Maciek Skorza potrzebuje wysokiego napastnika mysle ze mogłby wyciągnać z Zagłembia Micanskiego chlopak ma potencjal Skorza zna go dobrze bo go sprowadzil i trenowal go w Amice
W.O.J.Z.I.N
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do W.O.J.Z.I.N
Znajdź inne posty napisane przez W.O.J.Z.I.N