Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
someone_TSW
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
2093
04.10.2009, 19:33
Mógłbyś chociaż fundusze podać... Polecam młodziutkiego Roberto Fabbro. Myśle że na początku gry do wyciągnięcia za nieduża kase.
someone_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do someone_TSW
Znajdź inne posty napisane przez someone_TSW