My zwykli obywatele mamy tyle do gadania co krowa idąca na rzeź

Taka prawda. A Traktat Lizboński to była kwestia czasu, że wejdzie w życie w całej Europie (przykład Irlandia 2 głosowania). Takie gadanie na forum Ci nic nie da bo 95% ludzi w naszym chorym państwie nie myśli samodzielnie. Dlatego ja .......e ten chory kraj i ludzi .......niętych w tym kraju i żyje zgodnie z moimi zasadami i własnym sumieniem

Sram już na to wszystko bo wiem, że nic się nie zmieni ale mimo to staram się walczyć aby Polska była Polską a nie ,,prostytutką'' w Europie.