Wyświetl pojedynczy post
harimata
Senior Member
 
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 04.10.2009, 19:27
My zwykli obywatele mamy tyle do gadania co krowa idąca na rzeź Taka prawda. A Traktat Lizboński to była kwestia czasu, że wejdzie w życie w całej Europie (przykład Irlandia 2 głosowania). Takie gadanie na forum Ci nic nie da bo 95% ludzi w naszym chorym państwie nie myśli samodzielnie. Dlatego ja .......e ten chory kraj i ludzi .......niętych w tym kraju i żyje zgodnie z moimi zasadami i własnym sumieniem Sram już na to wszystko bo wiem, że nic się nie zmieni ale mimo to staram się walczyć aby Polska była Polską a nie ,,prostytutką'' w Europie.
Ostatnio edytowane przez harimata : 04.10.2009 o godz. 19:29.
Odpowiedz cytując