|
Za Korwinem - Mikke nigdy nie byłem. Natomiast jak już wyżej pisałem widziałem podejrzaną sytuację - jedna osoba mogła odłożyć głos przeciw na głosy za, ale jak już ta jedna osoba to robi, a kontrolujący ją facet też nie reaguje to coś brzydko pachnie.
|