Acapelo napisał(a):

nie masz racji:
Kirm
Pi.Brożek
Pa.Brożek
Sobol
a nawet Diaz by się mogli odnaleźć....
Alvarez też jest ciekawy gracz
|
Upchnąłbyś Pawła Brożka w ataku razem z Żurawskim, Frankowskim i Kuźbą?
Kirm? jest dobry ale czy lepszy od Kosowskiego/Kalu Uche?