Incognito2192 napisał(a):

Na wszystko?
Cieszę się ze zwycięstwa i dominacji w "lidze", jednocześnie martwi mnie, że ciężko mi znaleźć w obecnej drużynie Wisły kogoś kto by się zmieścił w składzie Wisły Kasperczaka - no może oprócz pary stoperów Głowacki - Marcelo, bo Głowa jest cały czas a Marcelo jest równie dobry.
|
Nie przesadzaj, w ekipa Kasperczaka też grało parę "wynalazków"...
A co do meczu, cieszy wygrana i styl też jakby ciut lepszy od poprzednich kilku spotkań. Zwłaszcza gra kombinacyjna dużo lepsza i nie wiem, czy zauważyliście, ale jak gra Jirsak, to od razu więcej jest prostopadłych podań z drugiej linii a mniej grania długich piłek na Brożka... i o to chodzi.
Dla mnie od dłuższego czasu sprawa jest prosta, że powodów niepowodzeń naszych graczy trzeba szukać w ich głowach, a nie nogach. Dlatego najważniejsza teraz rola Skorży, żeby broń Boże nie pozwolił naszym grajkom poczuć się już mistrzami, bo mogłoby to się niezłą czkawką odbić...