Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 04.10.2009, 16:23
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Proponuję w takim razie przerzucić się na Serie A albo Bundesligę.

Czy na tym forum choć raz nie będzie bezsensownego narzekania na wszystko?
****A LUDZIE, prawie w połowie jednej rundy mamy 8 pkt przewagi nad Legią, 12 nad Lechem, a tu narzekania, że rywale słabi....
Na wszystko?
Cieszę się ze zwycięstwa i dominacji w "lidze", jednocześnie martwi mnie, że ciężko mi znaleźć w obecnej drużynie Wisły kogoś kto by się zmieścił w składzie Wisły Kasperczaka - no może oprócz pary stoperów Głowacki - Marcelo, bo Głowa jest cały czas a Marcelo jest równie dobry.
Odpowiedz cytując