Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2350
Stary 04.10.2009, 15:43
No i tradycji stało się zadość, nie ma kompletu punktów dla Lecha w Gdyni.
Bardzo dobrze się dla nas ułożyła ta kolejka, chociaż Arka mogła spokojnie ten mecz wygrać.
Nie ma jednak co narzekać, wszystko teraz w nogach i głowach naszych piłkarzy.
Końcówka poprzedniego sezonu pokazała, że umieją radzić sobie z presją i nie gubią głupich punktów.
Oby kontuzje omijały, a o mistrza jestem spokojny. Trzeci z rzędu tytuł pod wodzą Skorży, to byłoby to.
Odpowiedz cytując