Temat
:
Wspólpraca Wisły z EA Sports
Wyświetl pojedynczy post
Hamas_kr
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: S.K.M.K.
Offline
#
122
04.10.2009, 14:48
Jak Wam ten BoguCki tak przeszkadza to go sprzedajcie, bo i tak jest w grze słabizną...
Ogólnie graficznie to krok w tył. Jaskrawość murawy tak "rąbie" po oczach, że szok.
Ostatnio edytowane przez Hamas_kr : 04.10.2009 o godz. 14:51.
www.malopolscypatrioci.org.pl
Hamas_kr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Hamas_kr
Znajdź inne posty napisane przez Hamas_kr