Grantar napisał(a):

Jak zwykle jest kilku etatowych malkontentów, którzy trafnie wskazują na słabość ligi, przeciwnika i oczywiście samej Wisły.
Ale żal mi ich bo oni chyba nigdy nie będą się cieszyć ....
Ja po poprzednim meczu ligowym nie spodziewałem się tak miłej dla oka gry .... a jednak było dobrze.
Cieszmy się panowie z najlepszej drużyny w Polsce ..... to nie grzech.
|
Amen. Trzba sie cieszyc tym co sie ma a nie tym co maja inni.Polska to nie Anglia, ekstraklasa to nie premiership, a Wisla to nie MU.
I tak mozna ze wszystkim i wiecznie byc z czegos nie zadowolonym, ludzie troche optymizmu a bedziecie zdrowsi