Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#216
Stary 04.10.2009, 11:59
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Wieszczycki i Bugajski przesadzają. Jak dla mnie to dalej jest 3 liga niemiecka... wyniki cieszą, ale co z tego skoro z beznadziejnymi rywalami.
Proponuję w takim razie przerzucić się na Serie A albo Bundesligę.

Czy na tym forum choć raz nie będzie bezsensownego narzekania na wszystko?
****A LUDZIE, prawie w połowie jednej rundy mamy 8 pkt przewagi nad Legią, 12 nad Lechem, a tu narzekania, że rywale słabi....
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 04.10.2009 o godz. 15:45.
Odpowiedz cytując