Incognito2192 napisał(a):

|
Wieszczycki i Bugajski przesadzają. Jak dla mnie to dalej jest 3 liga niemiecka... wyniki cieszą, ale co z tego skoro z beznadziejnymi rywalami.
|
Proponuję w takim razie przerzucić się na Serie A albo Bundesligę.
Czy na tym forum choć raz nie będzie bezsensownego narzekania na wszystko?
****A LUDZIE, prawie w połowie jednej rundy mamy 8 pkt przewagi nad Legią, 12 nad Lechem, a tu narzekania, że rywale słabi....