Wyświetl pojedynczy post
Romy S.
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 04.10.2009, 11:53
No i cóż się dziwić owemu "produktowi" wiślackiemu skoro nawet na oficjalnej stronie szpece twierdzą, że mistrzostwa Polski w FIFA 10 są rozgrywane od sześciu lat.
Komentarz Szpakowskiego od chyba trzech lat zawiera ten sam błąd "Bogucki" i szpenie od wizerunku klubu mają to w dupie, ale łapę po kasę to umieją wyciągnąć - wstyd.
...nieczytelny...