|
No i cóż się dziwić owemu "produktowi" wiślackiemu skoro nawet na oficjalnej stronie szpece twierdzą, że mistrzostwa Polski w FIFA 10 są rozgrywane od sześciu lat.
Komentarz Szpakowskiego od chyba trzech lat zawiera ten sam błąd "Bogucki" i szpenie od wizerunku klubu mają to w dupie, ale łapę po kasę to umieją wyciągnąć - wstyd.
|