Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#213
Stary 04.10.2009, 10:34
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Panowie, wy sie strzelecka dyspozycja Kirma nie martwcie - wazniejsze jest by robil to do czego jest stworzony, do asystowania przy bramkach. Od strzelania bramek mamy Malego i Brozka.
niby tak, ale zaczyna mi zalatywać Wojtkiem Ł.

A co do meczu. Tak jak wczoraj powiedział Legionista Wieszczycki - Wisła gra najlładniej dla oka. Jedyna druzyna z ligi ktora sie ciekawei ogląda
A Antoni "PS" Bugajski - Wisła jest jak z innej ligi
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując