koyoot napisał(a):

|
Panowie, wy sie strzelecka dyspozycja Kirma nie martwcie - wazniejsze jest by robil to do czego jest stworzony, do asystowania przy bramkach. Od strzelania bramek mamy Malego i Brozka.
|
niby tak, ale zaczyna mi zalatywać Wojtkiem Ł.
A co do meczu. Tak jak wczoraj powiedział Legionista Wieszczycki - Wisła gra najlładniej dla oka. Jedyna druzyna z ligi ktora sie ciekawei ogląda

A Antoni "PS" Bugajski - Wisła jest jak z innej ligi