Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#212
Stary 04.10.2009, 10:15
wracając z meczu na stacji zaraz przed autostrada natkneliśmy się szczęśliwie na piłkarzy ,stali z nami tam ok 15 minut i robili zakupy ,bardzo rozmowni ,chetni do zrobienia zdjęć ,żartowali i w ogóle super chlopaki ,
mówimy do DIAZA ,KOSTARYKA ok ,a on na to ok ,a CANTORO , to nie KOSTARYKA on czarny jak AFRYKA, a DIAZ go za to w łeb he he oczywiście wszystko w zartach!!!
Odpowiedz cytując