Wyświetl pojedynczy post
Lupo
Oficjalny piknik
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11514
Stary 04.10.2009, 09:05
Dostałem od nich maila.... 5godzin temu... że droga mailowa nie jest miejscem do rozwiązywania takich problemów i mam sie stawić w zapytać w najbliższej placówce lub pod infolinią -.-' Jutro będzie awantura w Multibanku.
Odpowiedz cytując